Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. virgilsocks
  2. Lorna

comedies, chick-flicks, horrors, thrillers, romance etc.

  virgilsocks's Rating My Rating
1
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
omg this was so funny!
2
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
again soo funny!
3
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
great movie
4
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
funny
5
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)
The Day After Tomorrow
great film
6
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
Bruce Almighty
again good film
7
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
omg love this
8
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
funny
9
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
he he funny
10
Scary Movie 2000,  R)
Scary Movie
he he soooo funny
11
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
loved the old one and this one
12
Pride and Prejudice ,  Unrated)
13
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
so sad!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments