My Favorite Movies


  violetpoison's Rating My Rating
1
Lilo & Stitch 2003,  G)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
Cars 2006,  G)
Cars
KAAAAAACHOWWWW!!! Lurrrrrrved every moment of it
4
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch 2005,  PG)
5
Blade: Trinity 2004,  R)
6
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe
its soooooooooooooooooooo awesome
7
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
Charlie and the Chocolate Factory
tim burton is amazing
8
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
9
Voices of a Distant Star 2002,  Unrated)
Voices of a Distant Star
so sad n preety..made me cry
10
Howl's Moving Castle 2005,  PG)
Howl's Moving Castle
awwwwwwwwww beautiful
11
Monsters, Inc. 2001,  G)
12
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
was hilarious
13
The Man 2005,  PG-13)
14
Freaky Friday 2003,  PG)
15
Stitch! The Movie 2003,  G)
Stitch! The Movie
cuteeeeeeeeeeeeeeeeeee
16
Taxi 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments