Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  vikkiouk's Rating My Rating
1
Braveheart 1995,  R)
2
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
4
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
6
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
7
Love Actually 2003,  R)
Love Actually
Best feel good film ever
8
The King and I 1956,  G)
9
Stripes 1981,  R)
10
The Blues Brothers 1980,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments