Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  vics682003's Rating My Rating
1
The Notebook 2004,  PG-13)
2
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
3
Ocean's Eleven 2001,  PG-13)
4
Love Actually 2003,  R)
5
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
6
Finding Nemo 2003,  G)
7
Mean Girls 2004,  PG-13)
8
Pretty Woman 1990,  R)
9
Hitch 2005,  PG-13)
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
11
School of Rock 2003,  PG-13)
12
There's Something About Mary 1998,  R)
13
The Longest Yard 2005,  PG-13)
14
Bruce Almighty 2003,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments