Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  VickyB91's Rating My Rating
1
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
OMFG I FREAKIN LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVED THIS MOVIE.

FAVE OF ALL TIME

YES BECAUSE BEYONCE' IS IN IT

BUT ALSO JENNIFER AND THE OTHA 2 CHICKS COULD SING

I LOOOOOVED THE SINGIN THE ACTIN, THE SETS THE COSTUMES IT SHOULD HAVE GOTTON MORE OSCARS

ALL YALL SHOULD GO SEE IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
Rent 2005,  PG-13)
Rent
omd loved it the movie too. they are both amazing. "viva la vie boheme"
3
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
4
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
I Can Do Bad All By Myself
freakin loved it
5
Peter Pan 2003,  PG)
Peter Pan
totaly loooooooooved this movie
6
The Rules of Attraction 2002,  R)
The Rules of Attraction
omg loooooved this movie. the running hte film backwards was e-c-lent the split screens too. it was great 5o stars
7
A Home at the End of the World 2004,  R)
A Home at the End of the World
IT WAS REALLY NICE, FUNY IN THE EARLY STAGES LIKE THE PART WITH THE MOTHER SMOKIN POT WITH THEM

AND THE HAND JOB SEAN WAS NICE
8
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
9
Me, Myself & Irene 2000,  R)
Me, Myself & Irene
totally love it
10
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
looove it
11
Eating Out 2004,  Unrated)
Eating Out
i keep seeing this almost every where i soooooooooo want to see it
12
Crazy/ Beautiful 2001,  PG-13)
Crazy/ Beautiful
OMG I FREAKIN LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOVED THIS MOVIE. I SAW IT ONCE OR TWICE AND FEEL TOTALLY IN LOVE WITH IT.
AND THAT JAY HERNANDEZ, IS SOOOOO SEXY!!!!! 100 STARS

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments