Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  vicky1410's Rating My Rating
1
300 2007,  R)
300
And Oscar goes to...?! :P
2
The Departed 2006,  R)
3
Gran Torino 2008,  R)
4
Lucky Number Slevin 2006,  R)
5
Million Dollar Baby 2004,  PG-13)
6
Eastern Promises 2007,  R)
7
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
8
Armageddon 1998,  PG-13)
9
Wicker Park 2004,  PG-13)
Wicker Park
Smart love story.
10
Nick and Norah's Infinite Playlist 2008,  PG-13)
Nick and Norah's Infinite Playlist
Cute story... :)
11
(500) Days of Summer 2009,  PG-13)
(500) Days of Summer
Luv it!!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments