My Favorite Movies
| vickih24's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Labyrinth 1986, PG) |
|
| 3 |
Peter Pan 2003, PG) |
|
| 4 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Mulan 1998, G) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 13 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 14 |
Miss Potter 2006, PG) |
|
| 15 |
Pride and Prejudice 2005, PG) |
|
| 16 |
Speed 1994, R) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 19 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 20 |
Final Fantasy VII - Advent Children 2005, PG-13) |




















