My Favorite Movies
| vickielees's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 5 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
A Beautiful Mind 2001, PG-13) |
|
| 8 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 9 |
Grease 1978, PG) |
|
| 10 |
Meet The Fockers 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Ghost 1990, PG-13) |











