My Favorite Movies
| vicchick164's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Superstar 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 3 |
House of Wax 2005, R) |
|
| 4 |
Saw 2004, R) |
|
| 5 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 8 |
The Butterfly Effect 2004, R) |
|
| 9 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 10 |
Saw III 2006, R) |










