My Favorite Movies
| Vexxel's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Aquamarine 2006, PG) |
|
| 2 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 5 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Kiki's Delivery Service 1989, G) |
|
| 7 |
Spirited Away 2001, PG) |
|
| 8 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 9 |
Naruto the Movie: Ninja Clash in the Land of Snow (Gekijô-ban Naruto: Daikatsugeki!) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Bleach: Memories of Nobody 2006, Unrated) |
|
| 11 |
Pokemon 3: The Movie 2001, G) |
|
| 12 |
Pokemon: Lucario and the Mystery of Mew 2006, Unrated) |
|
| 13 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 14 |
The Village 2004, PG-13) |
|
| 15 |
Scream 1996, R) |
|
| 16 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Homeward Bound - The Incredible Journey 1993, G) |
|
| 18 |
Homeward Bound II - Lost in San Francisco 1996, G) |
|
| 19 |
Benji: The Hunted 1987, G) |
|
| 20 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 21 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 22 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 23 |
Anne of Green Gables 1985, G) |
|
| 24 |
Balto 1996, G) |
|
| 25 |
My Girl 1991, PG) |
|
| 26 |
Wrong Turn 2003, R) |



























Vexxel posted 3 years ago
o 3o;
UuRrNinJA posted 3 years ago
oLo
Vexxel posted 3 years ago
¬w¬
Vexxel posted 3 years ago
Lmfao.
UuRrNinJA posted 3 years ago
this is amusing aswell