My Favorite Movies
| vetinator's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie 2000, R) |
|
| 2 |
Scary Movie 2 2001, R) |
|
| 3 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Never Been Kissed 1999, PG-13) |
|
| 5 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 8 |
Date Movie 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |










