My Favorite Movies
| vernakoperu's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Messenger of Death 1988, R) |
|
| 2 |
Charles Bronson:Deadly Arsenal 2005, PG) |
|
| 3 |
Once Upon a Time in the West (C'era una volta il West) 1968, PG-13) |
|
| 4 |
Death Wish 1974, R) |
|
| 5 |
Death Wish 2 1982, R) |
|
| 6 |
Death Wish 3 1985, R) |
|
| 7 |
Death Wish 4: The Crackdown 1987, R) |
|
| 8 |
Death Wish V: The Face of Death 1994, R) |
|
| 9 |
Assassination 1987, PG-13) |
|
| 10 |
Hard Times 1975, PG) |
|
| 11 |
The Evil That Men Do 1984, R) |
|
| 12 |
Mr. Majestyk 1974, PG) |












