My Favorite Movies
| vera15724's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
See No Evil 2006, R) |
|
| 2 |
Pulse 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Snakes on a Plane 2006, R) |
|
| 4 |
Full Metal Jacket 1987, R) |
|
| 5 |
Final Destination 3 2006, R) |
|
| 6 |
Final Destination 2000, R) |
|
| 7 |
Final Destination 2 2003, R) |
|
| 8 |
Friday the 13th - The Final Chapter 1984, R) |
|
| 9 |
Hostel 2006, R) |
|
| 10 |
Hostel: Part II 2007, R) |
|
| 11 |
The Texas Chainsaw Massacre 1974, R) |
|
| 12 |
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006, R) |
|
| 13 |
Terminator Salvation 2009, PG-13) |
|
| 14 |
Saw VI 2009, R) |














