My Favorite Movies
| vballrocks12's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Bambi 1942, G) |
|
| 2 |
Bambi II 2006, G) |
|
| 3 |
The Ringer 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 5 |
Saw 2004, R) |
|
| 6 |
Saw II 2005, R) |
|
| 7 |
Saw III 2006, R) |
|
| 8 |
Saw IV 2007, R) |
|
| 9 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 10 |
The Pursuit of Happyness 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Hide and Seek 2005, R) |
|
| 12 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 13 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 15 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 16 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 18 |
The Ring Two 2005, PG-13) |
|
| 19 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 20 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 21 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 22 |
Spider-Man 2002, PG-13) |
|
| 23 |
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003, G) |























