My Favorite Movies


  1. vballgirl3
  2. Emily

Give list a short description

  vballgirl3's Rating My Rating
1
The Grudge 2004,  PG-13)
The Grudge
Good Movie. Has a nice thrill to it.
2
The Grudge 2 2006,  PG-13)
The Grudge 2
When you don't know what is happening you can get fixed on that. It has a great plot.. i think this one i better then the first one.
3
War of the Worlds 2005,  PG-13)
War of the Worlds
Nice creepy movie. Loved it
4
No Country for Old Men 2007,  R)
5
There Will Be Blood 2007,  R)
6
Dreamer: Inspired by a True Story 2005,  PG)
7
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
Was funny the first time i saw. I still crack a smile when i watch it. BUt it insanely Preverted.
8
High School Musical 2 2007,  G)
9
High School Musical 2006,  G)
10
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
11
The Cave 2005,  PG-13)
12
Hide and Seek 2005,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments