Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  vanessa1062's Rating My Rating
1
Matilda 1996,  PG)
Matilda
aNg gNdA nTo!!
2
Click 2006,  PG-13)
Click
nKakAtwA tO!!!
3
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
hOoOOooOoo!!!
mGanDa!!!
4
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
dI k tO mxAdonG npAnoOd
pRo mGanDa!!!
5
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
grAbE!!!
6
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
mGanDa tO!!!
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
kmUstAh nMn yOn
8
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
mY gOOdnEsS!!
9
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
aNg gWapO nyA tlAgA!!!
10
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
gRrRr!!!
11
Discovering the Real World of Harry Potter 2001,  Unrated)
Discovering the Real World of Harry Potter
hOoOo!!!
12
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009,  PG-13)
Harry Potter and the Half-Blood Prince
mGanDa rN!!
13
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
aNg gnDa!!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments