My Favorite Movies


  VamPireSlavES's Rating My Rating
1
White Oleander 2002,  PG-13)
2
Anchorman - The Legend Of Ron Burgundy 2004,  PG-13)
3
Wake Up, Ron Burgundy: The Lost Movie 2004,  Unrated)
4
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
5
Queen of the Damned 2002,  R)
Queen of the Damned
i simply love this movie! its so cool!
6
Saw II 2005,  R)
Saw II
love it!!!
7
Saw 2004,  R)
Saw
nice story line
8
Ghost Rider 2007,  PG-13)
Ghost Rider
love this!
9
Transporter 2 2005,  PG-13)
Transporter 2
i love this movie!!!!and nice cars......
10
The Transporter 2002,  PG-13)
The Transporter
love the action scene!
11
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
hilarious!
12
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
Scary Movie 3
LMAO!!!!!
13
Bloodrayne 2006,  R)
Bloodrayne
I WANNA WATCH THIS!!!!!
14
The Covenant 2006,  PG-13)
The Covenant
quite nice.......
15
The Craft 1996,  R)
16
Drag Me to Hell 2009,  PG-13)
17
Avatar 2009,  PG-13)
Avatar
Avatar is best movie of 2009

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments