My Favorite Movies
| VampireKid's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Three Men and a Baby (3 Men and a Baby) 1987, PG) |
|
| 3 |
The Three Musketeers 1973, PG) |
|
| 4 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 5 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 6 |
The Lion King 1994, G) |
|
| 7 |
Aladdin and the King of Thieves 1999, G) |
|
| 8 |
Ghost Ship 2002, R) |
|
| 9 |
Black Christmas 1974, R) |
|
| 10 |
The Grudge 2004, PG-13) |
|
| 11 |
The Grudge 2 2006, PG-13) |
|
| 12 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 13 |
The Scorpion King 2002, PG-13) |













