My Favorite Movies
| VALENTINO18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 2 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Miami Vice 2006, R) |
|
| 6 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Into the Blue 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 12 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 13 |
Forgetting Sarah Marshall 2008, R) |
|
| 14 |
Quantum of Solace 2008, PG-13) |
|
| 15 |
Bolt 2008, PG) |
|
| 16 |
Twilight 2008, PG-13) |
















