My Favorite Movies


  1. valdezalex824
  2. Cabron

Military Flix

  valdezalex824's Rating My Rating
1
Full Metal Jacket 1987,  R)
2
Heartbreak Ridge 1986,  R)
3
Tigerland 2000,  R)
4
Black Hawk Down 2001,  R)
5
Patton 1970,  PG)
6
Platoon 1986,  R)
7
We Were Soldiers 2002,  R)
8
Windtalkers 2002,  R)
9
The Thin Red Line 1998,  R)
10
Tears of the Sun 2003,  R)
11
Sniper 1993,  R)
12
Saving Private Ryan 1998,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments