My Favorite Movies
| uzielbb's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
City of Angels 1998, PG-13) |
|
| 2 |
Pearl Harbor 2001, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Me, Myself & Irene 2000, R) |
|
| 5 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |
|
| 6 |
The Truman Show 1998, PG) |
|
| 7 |
Sin City 2005, R) |
|
| 8 |
Kill Bill: Volume 1 2003, R) |
|
| 9 |
Kill Bill, Volume 2 2004, R) |
|
| 10 |
The Other 1972, PG) |
|
| 11 |
Léon (The Professional) 1994, R) |











