Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  usherisahotte's Rating My Rating
1
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
i love this movie
2
Love Actually 2003,  R)
3
Material Girls 2006,  PG)
4
What a Girl Wants 2003,  PG)
5
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
7
High School Musical 2006,  G)
8
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
9
Elf 2003,  PG)
10
The Waterboy 1998,  PG-13)
11
Rush Hour 1998,  PG-13)
12
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
13
The Holiday 2006,  PG-13)
14
Team America - World Police 2004,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments