My Favorite Movies
| urdestineeva's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Sex and the City 2008, R) |
|
| 2 |
Grease 1978, PG) |
|
| 3 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 4 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 6 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 7 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 8 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 9 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 10 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Benny & Joon 1993, PG) |











