My Favorite Movies
| uniqueGal85's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 2 |
Underworld 2003, R) |
|
| 3 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 4 |
Catwoman 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Blade 1998, R) |
|
| 6 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 7 |
The One 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Craft 1996, R) |
|
| 9 |
Tombstone 1993, R) |
|
| 10 |
Ultraviolet 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Twilight 2008, PG-13) |











