My Favorite Movies
| unicorns1978's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Legend 1986, PG) |
|
| 2 |
Conan the Barbarian 1982, R) |
|
| 3 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Dune 1984, PG-13) |
|
| 5 |
Children of Dune , Unrated) |
|
| 6 |
The Illusionist 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Dance with Me 1998, PG) |
|
| 8 |
The Last Unicorn 1982, G) |
|
| 9 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 10 |
A Knight's Tale 2001, PG-13) |
|
| 11 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 12 |
The Transformers - The Movie 1986, PG) |
|
| 13 |
Sailor Moon Super S the Movie: Black Dream Hole 1995, Unrated) |
|
| 14 |
Sailor Moon R the Movie: Promise of the Rose 2000, PG-13) |
|
| 15 |
Cars 2006, G) |
|
| 16 |
The Cannonball Run 1981, PG) |
|
| 17 |
Cannonball Run II 1984, PG) |
|
| 18 |
Spawn 1997, PG-13) |
|
| 19 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 20 |
Superman Returns 2006, PG-13) |




















