My Favorite Movies
| undeadmisery's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 2 |
What a Girl Wants 2003, PG) |
|
| 3 |
The Mummy 1999, PG-13) |
|
| 4 |
The Mummy Returns 2001, PG-13) |
|
| 5 |
50 First Dates 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 7 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
Shrek 2001, PG) |










