My Favorite Movies
Give list a short description
| ukigirl17's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
White Chicks 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 3 |
Ace Ventura: Pet Detective 1994, PG-13) |
|
| 4 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Messengers 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 9 |
Thou Shalt Laugh 2006, Unrated) |
|
| 10 |
The Skeleton Key 2005, PG-13) |










