My Favorite Movies


  ukana36's Rating My Rating
1
Norbit 2007,  PG-13)
2
Friday After Next 2002,  R)
3
Next Friday 2000,  R)
4
Friday 1995,  R)
5
Freaky Friday 2003,  PG)
6
The Next Karate Kid 1994,  PG)
7
xXx: State of the Union 2005,  R)
8
Willy Wonka and the Chocolate Factory 1971,  G)
9
A Charlie Brown Christmas 1965,  Unrated)
10
A Charlie Brown Thanksgiving 1973,  Unrated)
11
It's The Easter Beagle, Charlie Brown 2003,  Unrated)
12
It's the Great Pumpkin, Charlie Brown 1966,  Unrated)
13
A Charlie Brown Valentine 2002,  G)
14
Man on Fire 2004,  R)
15
The Color Purple 1985,  PG-13)
16
Purple Rain 1984,  R)
17
Grease 1978,  PG)
18
The Sound of Music 1965,  G)
19
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
He's crazy
21
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
22
Dr. Dolittle 3 2006,  PG)
23
Dr. Dolittle 2 2001,  PG)
24
Dr. Dolittle 1998,  PG-13)
25
Planet 51 2009,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments