My Favorite Movies
| ujay's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 2 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 3 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 4 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 5 |
The Breakfast Club 1985, R) |
|
| 6 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 7 |
Main Hoon Na 2004, G) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
Koi... Mil Gaya (I Found Someone) 2003, G) |
|
| 10 |
Dil Chahta Hai 2001, Unrated) |
|
| 11 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham 2001, PG) |
|
| 12 |
Johnny English 2003, PG) |












