My Favorite Movies
| UchihaLuvr89's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Meet the Robinsons 2007, G) |
|
| 2 |
Ella Enchanted 2004, PG) |
|
| 3 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 4 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 5 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 6 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! 2005, Unrated) |
|
| 7 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) 2004, Unrated) |
|
| 8 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable Ruler) 2003, Unrated) |
|
| 9 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) 2004, Unrated) |
|
| 10 |
Inuyasha - Jidai wo koeru omoi (Inuyasha the Movie 1: Affections Touching Across Time) 2001, Unrated) |
|
| 11 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 12 |
Akeelah and the Bee 2006, PG) |
|
| 13 |
The Fox and the Hound 1981, G) |
|
| 14 |
The Fox and the Hound 2 2006, G) |
|
| 15 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 16 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 17 |
Guess Who 2005, PG-13) |
|
| 18 |
Lady in the Water 2006, PG-13) |


















