My Favorite Movies


  u2kwel's Rating My Rating
1
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
i love it..
2
Count Dracula & His Vampire Bride 1978,  R)
3
Vampire Circus 1971,  PG)
4
Mark of the Vampire 1935,  G)
5
Shadow of the Vampire 2000,  R)
6
The Little Vampire 2000,  PG)
7
Buffy the Vampire Slayer 1992,  PG-13)
8
Blood - The Last Vampire 2001,  Unrated)
9
Embrace of the Vampire 1994,  R)
10
Vampire Hunter D (Banpaia hantâ D) 1985,  Unrated)
11
Lust for a Vampire 1971,  R)
12
Donnie Darko 2001,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments