My Favorite Movies
These are some of my fav movies of all time!
| Tyleypoo's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
The Incredibles 2004, PG) |
|
| 3 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 6 |
Charlie and the Chocolate Factory 2005, PG) |
|
| 7 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 8 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 11 |
Spider-Man 2002, PG-13) |











