Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  twins60624's Rating My Rating
1
Dreamgirls 2006,  PG-13)
Dreamgirls
my favorite movie taught me alot
2
Diary of a Mad Black Woman 2005,  PG-13)
Diary of a Mad Black Woman
i love this movie, it show u how man are
3
Madea's Family Reunion 2006,  PG-13)
Madea's Family Reunion
this movie taught me alot too
4
I Can Do Bad All By Myself 2009,  PG-13)
I Can Do Bad All By Myself
yes u can do bad by yourself, boys these days have a good gurl at home but instead of the one they have at home they want the none good that going to treated them like shit
5
Madea's Class Reunion 2003,  Unrated)
6
Madea's Family Reunion 2002,  PG-13)
Madea's Family Reunion
i really did like this movie
7
Madea Goes to Jail 2006,  PG-13)
8
Phat Girlz 2006,  PG-13)
9
Baby Boy 2001,  R)
10
Four Brothers 2005,  R)
Four Brothers
these boys didn't play about they family
11
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
i didn't get to c thsi movie

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments