Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  twinjonasgirl's Rating My Rating
1
Stick It 2006,  PG)
Stick It
Way funny! :D
2
Serendipity 2001,  PG-13)
Serendipity
this movie is really good~!~! you have to see this movie~!~!
3
She's the Man 2006,  PG-13)
She's the Man
that is soooo funny u have 2 c it~!~!~
4
The Parent Trap 1998,  PG)
The Parent Trap
i luv this movie
5
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
u have 2 c this movie
6
A Walk to Remember 2002,  PG)
A Walk to Remember
what a good movie~!~!
7
Ice Princess 2005,  G)
8
The Princess Diaries 2001,  G)
9
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004,  G)
10
Bridge to Terabithia 2007,  PG)
Bridge to Terabithia
gots 2 c
11
RV 2006,  PG)
12
Step Up 2006,  PG-13)
13
The Princess Bride 1987,  PG)
The Princess Bride
this is so funny~!~!~!
14
A Cinderella Story 2004,  PG)
15
Rush Hour 2 2001,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments