My Favorite Movies
| tWiLiGhT4Life's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005, PG) |
|
| 2 |
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian 2008, PG) |
|
| 3 |
Angus, Thongs and Perfect Snogging 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 5 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 6 |
Bridge to Terabithia 2007, PG) |
|
| 7 |
Bring It On: In It to Win It 2007, PG-13) |
|
| 8 |
Bratz: The Movie 2007, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 10 |
Another Cinderella Story 2008, PG) |
|
| 11 |
Camp Rock 2008, G) |
|
| 12 |
Picture This! 2008, Unrated) |
|
| 13 |
Wild Child 2009, PG-13) |
|
| 14 |
How to Lose a Guy in 10 Days 2003, PG-13) |
|
| 15 |
High School Musical 3: Senior Year 2008, G) |
|
| 16 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 17 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 18 |
New York Minute 2004, PG) |
|
| 19 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 21 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 22 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |






















