My Favorite Movies


  tweetymanila's Rating My Rating
1
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
2
Shooter 2007,  R)
Shooter
i love this movie!!
3
High School Musical 2 2007,  G)
High School Musical 2
Love it! LOve it!!!
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
6
Pretty Woman 1990,  R)
7
Braveheart 1995,  R)
8
Gladiator 2000,  R)
9
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
10
50 First Dates 2004,  PG-13)
11
Wedding Crashers 2005,  R)
12
The Day After Tomorrow 2004,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments