My Favorite Movies
| tweetygal's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 2 |
Ratatouille 2007, G) |
|
| 3 |
Hitch 2005, PG-13) |
|
| 4 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Stardust 2007, PG-13) |
|
| 7 |
Barnyard: The Original Party Animals 2006, PG) |
|
| 8 |
Howl's Moving Castle 2005, PG) |
|
| 9 |
The Perfect Man 2005, PG) |
|
| 10 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 11 |
Home on the Range 2004, PG) |
|
| 12 |
Legally Blonde 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Bewitched 2005, PG-13) |
|
| 14 |
The Accidental Husband 2008, PG-13) |
|
| 15 |
Clueless 1995, PG-13) |
|
| 16 |
Confessions of a Shopaholic 2009, PG) |
|
| 17 |
Easy Virtue 2008, PG-13) |
|
| 18 |
Under the Greenwood Tree 2005, PG) |

















