My Favorite Movies
| turtlesnana2's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
True Grit 1969, G) |
|
| 2 |
The Cowboys 1974, PG) |
|
| 3 |
Rooster Cogburn 1975, PG) |
|
| 4 |
Braveheart 1995, R) |
|
| 5 |
What Women Want 2000, PG-13) |
|
| 6 |
The Patriot 2000, R) |
|
| 7 |
Maverick 1994, PG) |
|
| 8 |
Forever Young 1992, PG) |
|
| 9 |
The Bounty 1984, PG) |
|
| 10 |
The Million Dollar Hotel 2000, R) |
|
| 11 |
The Big Question 2004, PG-13) |
|
| 12 |
September 1987, PG) |
|
| 13 |
Mask 1985, PG-13) |













