My Favorite Movies
| turtle3lover's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 2 |
Back to the Future 1985, PG) |
|
| 3 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 4 |
WALL-E 2008, G) |
|
| 5 |
Napoleon Dynamite 2004, PG) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Hairspray 2007, PG) |
|
| 9 |
Back to the Future Part III 1990, PG) |
|
| 10 |
Becoming Jane 2007, PG) |
|
| 11 |
Sydney White 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Back to the Future Part II 1989, PG) |












