My Favorite Movies


  tupac25de's Rating My Rating
1
Always Outnumbered 1998,  R)
2
Boyz n the Hood 1991,  R)
3
Baby Boy 2001,  R)
4
Menace II Society 1993,  R)
5
Hoodlum 1997,  R)
6
Biker Boyz 2003,  PG-13)
7
Juice 1992,  R)
8
Torque 2004,  PG-13)
9
Blood In, Blood Out (Bound by Honor) 1993,  R)
10
Bad Boys 1995,  R)
11
Bad Boys II 2003,  R)
12
Jackass: Number Two 2006,  R)
13
Poetic Justice 1993,  R)
14
Gang Related 1997,  R)
15
Scarface 1932,  PG)
16
Freddy vs. Jason 2003,  R)
17
Saw 2004,  R)
18
Saw II 2005,  R)
19
Saw III 2006,  R)
20
Friday 1995,  R)
21
Next Friday 2000,  R)
22
Friday After Next 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments