My Favorite Movies


  Tuca's Rating My Rating
1
Pursuit of Happiness 2001,  Unrated)
Pursuit of Happiness
Love it!! Best of Will Smith
2
The Godfather 1972,  R)
The Godfather
the entire collection.. so damm good
3
The Godfather, Part II 1974,  R)
The Godfather, Part II
all the collection.. damm good
4
The Godfather, Part III 1990,  R)
The Godfather, Part III
love it love it love it
5
Blood Diamond 2006,  R)
Blood Diamond
see it.. see it.. see it..
6
Hotel Rwanda 2004,  PG-13)
Hotel Rwanda
watch it.. pleaseee
7
The Color Purple 1985,  PG-13)
The Color Purple
BESSTTT EVER
8
Scarface 1932,  PG)
9
The Exorcist 1973,  R)
The Exorcist
the original .. shit..i couldn't sleep for days..
10
Babel 2006,  R)
Babel
dammm .. kinda confusing at first.. but at the end.. shit..

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments