My Favorite Movies
| TRUBLUEPHIL's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scarface 1983, R) |
|
| 2 |
Rocky 1976, PG) |
|
| 3 |
Rocky Balboa 2006, PG) |
|
| 4 |
Rocky III 1982, PG) |
|
| 5 |
Rocky II 1979, PG) |
|
| 6 |
Rocky IV 1985, PG) |
|
| 7 |
Rocky V 1990, PG-13) |
|
| 8 |
Saw 2004, R) |
|
| 9 |
Saw III 2006, R) |
|
| 10 |
Saw II 2005, R) |
|
| 11 |
Child's Play 1988, R) |
|
| 12 |
Child's Play 2 1990, R) |
|
| 13 |
Child's Play 3 1991, R) |













