My Favorite Movies
| trshadis's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Crow 1994, R) |
|
| 2 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 3 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 4 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 5 |
300 2007, R) |
|
| 6 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 7 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Ultimatum 2007, PG-13) |
|
| 9 |
The Fifth Element 1997, PG-13) |
|
| 10 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 11 |
Snatch 2001, R) |
|
| 12 |
The Love Guru 2008, PG-13) |
|
| 13 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 14 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 15 |
Babylon A.D. 2008, PG-13) |
|
| 16 |
Tropic Thunder 2008, R) |
|
| 17 |
Iron Man 2008, PG-13) |
|
| 18 |
Encino Man 1992, PG) |
|
| 19 |
Jumper 2008, PG-13) |
|
| 20 |
The Hunt for Red October 1990, PG) |
|
| 21 |
The Phantom of the Opera 2005, PG-13) |
|
| 22 |
Unbreakable 2000, PG-13) |
|
| 23 |
Watchmen 2009, R) |
|
| 24 |
RocknRolla 2008, R) |
|
| 25 |
Benny & Joon 1993, PG) |
|
| 26 |
The Spirit 2008, PG-13) |
|
| 27 |
Fighting 2009, PG-13) |



























