My Favorite Movies
I HOPE EVEYONE LIKE THE MOVIES!!!!
| troyhall1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Exorcism of Emily Rose 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Vipers 2008, R) |
|
| 3 |
Wrong Turn 2003, R) |
|
| 4 |
Wrong Turn 2: Dead End 2007, Unrated) |
|
| 5 |
Bless the Child 2000, R) |
|
| 6 |
Constantine 2005, R) |
|
| 7 |
Beloved 1998, R) |
|
| 8 |
The Cave 2005, PG-13) |
|
| 9 |
Primeval 2007, R) |
|
| 10 |
Rogue 2008, R) |
|
| 11 |
The Devil's Advocate 1997, R) |
|
| 12 |
Grizzly Rage (Off Road) 2007, Unrated) |
|
| 13 |
Grizzly Park 2007, R) |
|
| 14 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 15 |
A Nightmare on Elm Street 2 - Freddy's Revenge 1985, R) |
|
| 16 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 17 |
A Nightmare on Elm Street 4 - The Dream Master 1988, R) |
|
| 18 |
A Nightmare on Elm Street 5 - The Dream Child 1989, R) |
|
| 19 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 20 |
Jason Goes to Hell - The Final Friday 1993, R) |




















