My Favorite Movies
| trixter883's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 2 |
The Simpsons Movie 2007, PG-13) |
|
| 3 |
300 2007, R) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Bourne Identity 2002, PG-13) |
|
| 8 |
The Bourne Supremacy 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005, Unrated) |
|
| 10 |
King Kong 2005, PG-13) |
|
| 11 |
Bruce Almighty 2003, PG-13) |











