My Favorite Movies


  Trisha2656's Rating My Rating
1
Underworld 2003,  R)
2
Coach Carter 2005,  PG-13)
3
Love and Basketball 2000,  PG-13)
4
8 Seconds 1994,  PG-13)
5
ATL 2006,  PG-13)
ATL
TI is hot in this movie!
6
Hustle & Flow 2004,  R)
Hustle & Flow
Luda is the bomb in this movie
7
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
8
Enough 2002,  PG-13)
9
Pure Country 2002,  PG)
10
The Texas Chainsaw Massacre 2003,  R)
11
The Crow 1994,  R)
12
Alpha Dog 2006,  R)
Alpha Dog
Not as good as I thought it would B!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments