My Favorite Movies


  1. trisha1992
  2. Patricia

movies i like!!!

  trisha1992's Rating My Rating
1
Take the Lead 2006,  PG-13)
Take the Lead
its was really cool!!!! da dancing nd music 2!!
2
Honey 2003,  PG-13)
3
Cruel Intentions 1999,  R)
Cruel Intentions
its gud!!!!
4
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
corney!!!
5
Mean Girls 2004,  PG-13)
Mean Girls
Brillent something bitchy!
6
American Pie 1999,  R)
American Pie
I Love these movies! Seen the 5 of them!
7
The Cheetah Girls 2003,  Unrated)
8
American Pie Presents - Band Camp 2005,  R)
American Pie Presents - Band Camp
its gud ya but not as funny as da orignal!!!!
9
American Pie 2 2001,  R)
American Pie 2
Love
10
American Beauty 1999,  R)
American Beauty
There was a beautiful weirdo.. of course i liked it!!
11
American Dreamz 2002,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments