My Favorite Movies
| triplem3a's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Tristan & Isolde 2005, PG-13) |
|
| 2 |
Eragon 2006, PG) |
|
| 3 |
Tuck Everlasting 2002, PG) |
|
| 4 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Robin Hood 1973, G) |
|
| 6 |
The Journey of Natty Gann 1985, PG) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007, PG-13) |
|
| 8 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 10 |
This Boy's Life 1993, R) |
|
| 11 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 12 |
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003, PG-13) |
|
| 13 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |













