Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  triplea8761's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
2
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
3
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
4
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
7
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
8
The Devil Wears Prada 2006,  PG-13)
9
Monster-in-Law 2005,  PG-13)
10
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
11
A Cinderella Story 2004,  PG)
12
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
13
Charlie and the Chocolate Factory 2005,  PG)
14
Mean Girls 2004,  PG-13)
15
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
16
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
17
Hitch 2005,  PG-13)
18
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
19
White Chicks 2004,  PG-13)
20
Wedding Crashers 2005,  R)
21
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
22
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
23
Pretty Woman 1990,  R)
24
Austin Powers in Goldmember 2002,  PG-13)
25
Little Miss Sunshine 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments