My Favorite Movies


  trinigalval's Rating My Rating
1
The Wicker Man 2006,  PG-13)
The Wicker Man
dis wicked....
2
Aquamarine 2006,  PG)
Aquamarine
i luv dis movie it waz grt...awesome...
3
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
wicked..
4
300 2007,  R)
300
sweeeeeeeeet movie..
5
A Walk to Remember 2002,  PG)
6
Ace Ventura: Pet Detective 1994,  PG-13)
Ace Ventura: Pet Detective
dis shit wicked..love it
7
Die Hard 1988,  R)
8
Die Hard 3: With a Vengeance 1995,  R)
9
Dumb and Dumber 1997,  PG-13)
Dumb and Dumber
dis shit wicked...it dread..
10
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story 2005,  Unrated)
11
Ghost Rider 2007,  PG-13)
12
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
Harry Potter and the Chamber of Secrets
awesome movie
13
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
Harry Potter and the Goblet of Fire
dis waz good..
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
awesomee...movie..
15
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
love it...very interesting
16
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
Harry Potter and the Sorcerer's Stone
interesting....love it
17
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
dis shit wicked...saw d first 1 i love it...
18
Jackass - The Movie 2002,  R)
Jackass - The Movie
woooooo shitttttt wikkid shit jed..luv it
19
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
wicked..
20
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
awesomeeeeee..
21
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
dis dread..
22
Predator 1987,  R)
23
Shooter 2007,  R)
24
South Park: Bigger, Longer and Uncut 1999,  R)
25
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
26
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
dis awsome love it...
27
The Godfather, Part III 1990,  R)
28
The Godfather, Part II 1974,  R)
29
Transformers 2007,  PG-13)
Transformers
wiikkid..
30
Romeo + Juliet 1996,  PG-13)
Romeo + Juliet
this waz good...interesting
31
XXX 2002,  PG-13)
XXX
vin..love it...kool
32
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
X2: X-Men United
awesome
33
Iron Man 2008,  PG-13)
Iron Man
i llllllluuuuuuuvvvvvvvvv diiisss mooovviieeeee

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments